DinoPark Plzeň

Hodnocení čtenářů:

Pro děti každého věku, velmi jednoduchéPo cestě nebo v cílové destinaci je k dispozici občerstvení nebo restauraceVhodné za pěkného počasí, většina výletu nebo celý se odehrává venkuVhodné i pro kočárky a invalidní vozíky

Štítky:

, , , , ,

Prohlídku DinoParku v Plzni jsme pojali jako součást návštěvy ZOO. DinoPark vás už na dálku láká řevem, který se line z reproduktorů. Před návštěvou parku jsem byl trochu skeptický, pokud jde o rozsah expozice a to, jak bude pojata, zda to nebude zbytečně zaplacené vstupné. Po prohlídce musím uznat, že DinoPark je udělán pěkně a hlavně pro děti zábavně – a o to jde.

Jeden z českých DinoParků se nachází v západočeské Plzni. Pro děti i dospělé nabízí celou řadu exponátů, které jsou nejen pěkně realisticky vyhotoveny, ale díky tabulkám s informacemi u každého exponátu je návštěva i poučná. zároveň si děti mohou spoustu věcí prolézt a vyzkoušet.

Když vám dojdou síly, navštivte 3D kino s filmem, který vás naprosto určitě vtáhne do děje. My jsme sledovali film o osudu mláděte v drsné přírodě, tuto sezonu asi shlédnete něco jiného (Ukázka filmu na http://plzen.dinopark.cz/3d-kino-plz-m15.htm).

Jeden malý tip, jak ušetřit za parkovné: auto neparkujte pod ZOO u hlavní brány, ale nechte ho na parkovišti u horního vstupu do DinoParku od sídliště Vinice. zde je parkování zdarma.

Otevřeno

Po: 8:00 – 18:00
Út: 8:00 – 18:00
St: 8:00 – 18:00
Čt: 8:00 – 18:00
Pá: 8:00 – 18:00
So: 8:00 – 18:00
Ne: 8:00 – 18:00
Svátky: 8:00 – 18:00

Poznámka

1.4. – 31.10.

Adresa

DinoPark Plzeň
Nad ZOO 1
301 16 Plzeň

Doplňující informace

E-mail: plzen@dinopark.cz
Web: http://www.dinopark.cz

Vstupné

Dospělí: 90,-
Děti: 60,-
Rodinné vstupné: 270,-

Další poplatky

Děti do tří let zdarma.
Uvedená cena je za samotný vstup do DinoParku, bez vstupu do ZOO.
Více na webu DinoParku.


  1. Janiii napsal:

    Výlet do Dinoparku nám doporučila kamarádka, která už tam byla s rodinou podruhé, a doslova básnila :) Moc jsme si to užili. Strávili jsme tam asi dvě hodinky, a pak jsme doprovodili tatínka na prohlídku pivovaru Plzeňského Prazdroje. Všichni jsme si z „plzeňského“ výletu odvezli spoustu zážitků :) Ráda za celou rodinu doporučuji.

Vložit komentář

*

fSdílet tento článek:

Tvoje oblíbené výlety

  • Your favorites will be here.

Reklama