Matějská pouť 🗓

Hodnocení čtenářů:

Pro děti každého věku, velmi jednoduchéPo cestě nebo v cílové destinaci je k dispozici občerstvení nebo restauraceVhodné za pěkného počasí, většina výletu nebo celý se odehrává venkuVhodné i pro kočárky a invalidní vozíky

Štítky:

, , , , , ,

Matějská pouť již po generace platí za tu první, která otevírá sezonu poutí v Čechách. Přijdete i letos? Nebo přijdete letos konečně poprvé? Z desítek atrakcí si vybere něco pro sebe i ten největší bázlivec, kterému se na kolotoči dělá špatně. A když nepřijdete kvůli atrakcím, tak alespoň pro atmosféru a něco pojíst. A pokud ještě zbydou peníze, hned vedle výstaviště je expozice Mořský svět, tak si odskočte.

Po dobu necelých dvou měsíců máte příležitost k rodinnému výletu, který pro nabízenou pestrost a atraktivitu může zabrat klidně i celý den. Mezi nejznámější místní atrakce patří horská dráha Cyklon, obří kolo, strašidelný zámek, dům smíchu, řetízkový kolotoč, bezpočet houpaček a skákacích hradů, staročeská střelnice či stále vyhledávané a oblíbené autodromy.

Mnoho stánků s občerstvením a každou sobotu a neděli od 13. do 17. hodin navíc v areálu výstaviště doprovodný program u Křižíkovy fontány.

from to
Zábava Akce Praha

úterý – pátek 14:00 – 21:00 hod.
sobota – neděle 10:00 – 22:00 hod.
(vč. svátků, školních prázdnin, velikonoc)
pondělí: zavřeno (mimo školních prázdnin a svátků)

Adresa

Výstaviště Holešovice

170 90 Praha 7
GPS: 50,108924 14,427270

Doplňující informace

E-mail: info@matejskapout.cz
Web: http://www.matejskapout.cz

Plné vstupné (sobota + neděle):  25 Kč

Zlevněné vstupné (úterý – pátek):  10 Kč

Děti do 120 cm ZDARMA


Vložit komentář

*

fSdílet tento článek:

Tvoje oblíbené výlety

  • Your favorites will be here.

Reklama