Pivovar Svijany

Hodnocení čtenářů:

Pro malé děti, jakmile umí samy choditPo cestě nebo v cílové destinaci je k dispozici občerstvení nebo restauraceVhodné za jakéhokoli počasí, většina zážitku nebo celý se odehrává pod střechou

Štítky:

, , , ,

Svijanský pivovar a výlet pro děti? Ano, děti budou nadšené. Projdete s nimi všechny stupně výroby a na konci budou moci tatínkovi při ochutnávce natočit jedno pravé svijanské. Nebo i dvě, tři… V přilehlé restauraci se za přijatelné peníze můžete dosyta najíst a pokud vám to v pivovaru nestačilo, tak i napít. Exkurzi si nezapomeňte objednat předem.

Pivovar Svijany nás jako tip na výlet napadl poté, co jsme se stali vděčnými konzumenty tohoto zlatého moku. Nepasterované filtrované pivo je lahodné a vyrábí se kombinací moderních a původních metod (od každého to dobré). Samotná prohlídka je asi na hodinu, potom jen záleží, na jak dlouho se zdržíte u ochutnávky.

Projdeme z varny ke spilkám, kde pivo kvasí a tam si můžete z otevřených spilek ochutnat hustou pěnu. Pro dospělé možná až příliš hořká, pro děti pochoutka, od které je neodtrhnete :-). Kolem ležáckých tanků, kde pivo zraje pomalu dorazíte k ochutnávce a do stáčírny. Děti dostanou jako suvenýr víčko na sud, když budete mít štěstí, ponesete si jich plnou tašku, pokud se vám podaří nasbírat od každého druhu piva jedno. Ve stáčírně navíc budete moci vidět robotickou ruku podobnou, jaká se využívá i v závodě Škoda v nedaleké Mladé Boleslavi.

Po prohlídce nebo před ní si můžete v sousední restauraci dát dobré jídlo a v obchodě vedle restaurace nakoupit suvenýry.

Otevřeno

Po: 15-18
Út: 15-18
St: 15-18
Čt: 15-18
Pá: 15-18
So: 9-18
Ne: 9-18
Svátky:

Poznámka

Exkurzi je nutné si domluvit dopředu.

Adresa

Pivovar Svijany a.s.
Svijany č.p. 25
463 46 Přísovice

Doplňující informace

E-mail: exkurze@pivovarsvijany.cz
Web: http://http://www.pivovarsvijany.cz/

Vstupné

Dospělí: 70,-
Děti: 50,-
Rodinné vstupné:

Další poplatky

Minimální cena exkurze je 700,- Kč.
Pokud jste jedna rodina, vezměte s sebou ještě přátele.


Vložit komentář

*

fSdílet tento článek:

Tvoje oblíbené výlety

  • Your favorites will be here.

Reklama