Pouť Libochovice

Hodnocení čtenářů:

Pro děti každého věku, velmi jednoduchéPo cestě nebo v cílové destinaci je k dispozici občerstvení nebo restauraceVhodné za pěkného počasí, většina výletu nebo celý se odehrává venkuVhodné i pro kočárky a invalidní vozíky

Štítky:

, , ,

V polovině srpna se můžete rozhodnout, jestli jet o víkendu s dětmi na plovárnu, nebo na pouť v Libochovicích. My se v létě 2013 rozhodli pro to druhé a určitě budeme rádi vzpomínat a pokud nám to vyjde, zase se další rok vrátíme. Pouťové atrakce jsou vhodně umístěny na břehu řeky Ohře mezi vzrostlými stromy a tak i v parnu se budete cítit celkem příjemně. Jen aby nebylo čerstvě po dešti – to se po louce dost špatně uhýbá loužím :-)

Vavřinecká nebo také Svatovavřinecká pouť v Libochovicích je jednou z největších v okolí. Možná hned po Řipské pouti, která se každoročně koná na Václava na úpatí hory Říp v dubnu v obci Rovné.

Stánky jsou umístěny většinou na náměstí, které sousedí se zámkem, který má hned po Ploskovickém druhý nejhezčí park na Litoměřicku. Atrakce potom najdete na louce u řeky, kde se děti vydovádí na obvyklých atrakcích za obvyklé ceny. V blízkosti atrakcí je dost stánků s občerstvením a tak čekáním na své ratolesti jistě žízní a hladem nesejdete. Jen nás dost zarazilo řešení hygieny – jedna buňka s odděleným pánským a dámským WC nutila mnoho lidí odskočit si mezi stánky a za atrakce mezi stromy, tak doufáme, že toto se napříště zlepší. 

Jinak svou rozlohou a rozmanitou nabídkou nás tato pouť mile překvapila.

Otevřeno

Po:
Út:
St:
Čt:
Pá:
So:
Ne:
Svátky:

Poznámka

Bude upřesněno v létě 2014

Adresa

Náměstí 5. května
Libochovice

Doplňující informace

E-mail:
Web: http://

Vstupné

Dospělí:
Děti:
Rodinné vstupné:

Další poplatky

Bude upřesněno v létě 2014


Vložit komentář

*

fSdílet tento článek:

Tvoje oblíbené výlety

  • Your favorites will be here.

Reklama