ZOO Praha

Hodnocení čtenářů:

Pro děti každého věku, velmi jednoduchéPo cestě nebo v cílové destinaci je k dispozici občerstvení nebo restauraceVhodné za pěkného počasí, většina výletu nebo celý se odehrává venkuVhodné i pro kočárky a invalidní vozíky

Štítky:

, ,

ZOO Praha každý rok nabízí něco nového, co stojí za vidění nebo za zkoušku. Po povodních se pomalu vzpamatovala a zaplavené expozice se návštěvníkům otevírají modernizované a upravené. I letos budou k vidění nové expozice a nové přírůstky. Návštěvu ZOO v Praze si proto určitě napěchujte do svého plánu výletů s dětmi. Nebudete litovat. Možná jen ta cena kdyby byla víc pro lidi, ale vědomí, že o zvířata je tak lépe postaráno také hřeje.

Zoologická zahrada je jedním z nejoblíbenějších míst, kam se celá rodina rádi vracíme. A nejen my – stačí si v pěkný jarní nebo letní den povšimnout čísla na počítadle návštěvníků u vchodu… Pro rodiny s dětmi jsou zajištěny služby jako půjčovna trakařů nebo dokonce kočárku („golfky“) a to zdarma, jen po předložení občanského průkazu. Za zmínku stojí i projížďka vláčkem, či lanovka, která ale asi pro úplně malá mrňata není. Rodiče batolat zde najdou i přebalovací koutky.

Děti se mohou vyblbnout na různých prolézačkách nebo se projet elektrickým vláčkem. Najdete více než dost míst pro občerstvení a posezení. K expozici patří i statek, kde si děti mohou sáhnout na domácí zvířata a nakrmit je (pro děti z vesnice možná nic moc, ale pro Pražáky zážitek). Letos se můžeme těšit na nové pavilony i zvířata, tak si na ZOO Praha určitě udělejte čas!

Otevřeno

Po: 9-19
Út: 9-19
St: 9-19
Čt: 9-19
Pá: 9-19
So: 9-19
Ne: 9-19
Svátky: 9-19

Poznámka

Uvedená otevírací doba je v měsících červen až srpen.
Více na webu ZOO Praha.

Adresa

Zoologická zahrada hl. m. Prahy
U Trojského zámku 3/120
171 00 Praha 7
Tel.: +420 296 112 230
Fax: +420 233 556 704

Doplňující informace

E-mail: pr@zoopraha.cz
Web: http://www.zoopraha.cz

Vstupné

Dospělí: 200,-
Děti: 150,-
Rodinné vstupné: 600,-

Další poplatky

Parkoviště: 100,- / den
Lanovka: 20,-
Vyhlídkový vláček: 30,- dosp. / 20,- děti


Vložit komentář

*

fSdílet tento článek:

Tvoje oblíbené výlety

  • Your favorites will be here.

Reklama