Zařazeno v kategoriích:
Středočeský kraj, Výstavy, muzea

Muzeum Škoda, Mladá Boleslav

Za každého počasí můžete navštívit muzeum automobilky Škoda v Mladé Boleslavi. K prohlídce muzea si můžete přikoupit i prohlídku závodu Škoda. Do továrny ale pouští striktně až děti od šesti let. V samotném muzeu si přijde na své nejeden kluk i holka. Vystavené nablýskané exponáty automobilů a motocyklů, které pamatují naši rodiče či prarodiče.


I pro velmi malé děti (3+)

Možnost občerstvení

Platí se vstupné

Za každého počasí

Čisté, moderní prostředí, příjemní průvodci, nablýskané exponáty a na konci prohlídky krátké video z montážního závodu – to vše na vás čeká v muzeu automobilky Škoda Mladá Boleslav. Prohlídka je dlouhá asi hodinu a půl. Tak akorát, aby děti udržely pozornost.

Průvodce hovoří do mikrofonu s FM vysílačem. Každý dostane svůj přijímač a sluchátka, můžete se tedy volně pohybovat po expozici a přesto dobře uslyšíte výklad průvodce. Pro děti je zde koutek s odrážecími autíčky a s místem pro malování, pro dospělé obchod se suvenýry. Dozvíte se zde mnoho zajímavých informací o značce Škoda a Laurin & Klement, uvidíte desítky vystavených exponátů automobilů a motocyklů.

K návštěvě muzea si můžete přikoupit i návštěvu továrny, zde ale jen s dětmi od šesti let. V závodu je zákaz fotografování.

 

 

Doplňující informace

Adresa:
ŠKODA Muzeum
Tř. Václava Klementa 294
293 60, Mladá Boleslav


Tel: 326 832 038

E-mail: muzeum@skoda-auto.cz

Web: http://muzeum.skoda-auto.com

GPS: 50°25’7.615”N, 14°54’50.838”E​